Adi Smolar - TEDEN MLADIH 2026_RAZPRODANO

nedelja, 5. 07. 2026
| 20:00
Terasa Layerjeve hiše

Na letošnjem Tednu mladih bo v Layerjevi hiši nastopil eden najbolj prepoznavnih slovenskih kantavtorjev – Adi Smolar. S svojim značilnim humorjem, iskrivimi besedili in razmišljujočim pogledom na vsakdanje življenje že desetletja navdušuje občinstvo vseh generacij.

Na koncertu boste lahko prisluhnili njegovim najbolj znanim skladbam, med njimi 20 ljubic, Tagada, Je treba delat, Jaz sem nor, Pasji dnevi in številnim drugim, ki so zaznamovale slovensko glasbeno krajino. Adi Smolar tudi po več kot štirih desetletjih ustvarjanja ostaja eden najbolj samosvojih domačih glasbenikov, njegovi koncerti pa slovijo po pristnem stiku z občinstvom in toplini, ki jo ustvari s preprostimi zgodbami in pesmimi.

Vabljeni v Layerjevo hišo v soboto, 5. julija 2026, na večer, poln glasbe, humorja in brezčasnih pesmi.

Vstopnice so na voljo na Info točki Kluba študentov Kranj:
Prvih 40 vstopnic:
~ KŠK člani: 3€
~ ostali: 6€
40 - 80. vstopnica:
~ KŠK člani: 5€
~ ostali: 8€
80. vstopnica 
~ KŠK člani: 6€
~ ostali: 10€

prijava na layer obvestila

prijava na medijska obvestila

Ta spletna stran uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje brskanja in za zagotavljanje pravilnega delovanja strani. Z nadaljevanjem uporabe te strani potrjujete in sprejemate uporabo piškotkov.

Sprejmi vse Sprejmi samo potrebne