KAOS
2. mednarodni festival sodobnega kolaža
Kranj, Slovenija

Razstava / 28. 6. – 13. 8.

Odpiralni čas

28. 6. 2019 → 18.00–23.00
29. 6.– 4. 7. 2019 → tor–sob 10.00–23.00, ned 16.00–23.00, pon zaprto
5. 7.– 13. 8. 2019 → tor–sob 11.00–19.00, ned 16.00–19.00, pon zaprto

Festivalski program / 28. 6. – 4. 7.

Petek, 28. 6.

18.00 Odprtje razstave sodobnega kolaža KAOS: Leftovers / Layerjeva hiša
21.00 Futurski ft. Tatjana Kotnik, koncert + kolaž v živo / Terasa Layerjeve hiše
After party @ Trainstation SubArt: Dj Ogi (Hrvaška), Veztax, Lilson, Prio, techno / Trainstation SubArt

Sobota, 29. 6.

10.00 Bill Noir: Chaosmos, delavnica / Medprostor / primerno za otroke (5+) in odrasle
12.00 Balada o filmu in kolažu, odprtje razstave kolažev filmskih plakatov in originalnih plakatov za filme Franceta Štiglica  / Galerija Na mestu
18.30 Lula Valletta: Dadaistična poezija in kolaž, delavnica / Medprostor (14+)
21.00 Lorca, ti in jaz – poezija, glasba in ples / Terasa Layerjeve hiše

Nedelja, 30. 6.

18.00 Produkcija Laute: Otroški avtorski animirani filmi / Stolp Škrlovec / primerno za otroke (5+)  in odrasle
18.30 Tinca Veerman: Homo Sapiens 2064, delavnica / Medprostor / primerno za otroke (5+) in odrasle
20.00 Voden ogled razstav s kuratorko Petro Čeh /  Layerjeva hiša
21.00 Lullabies for Daydreamers, jazz koncert /  Terasa Layerjeve hiša

Ponedeljek, 1. 7.

21.00 Futurski ft. Tatjana Kotnik, koncert + kolaž v živo / Klub rečnih kapitanov, Opekarska 8, Ljubljana

Torek, 2. 7.

18.00 Eugenia Conde: Kolaž je odgovor … prej ali slej, delavnica /  Medprostor (14+)
19.30 Odprtje kolažev velikih formatov na ulicah / Mergentalerjeva ulična galerija, Podrtina, Trainstation SubArt
21.00 Čompe (25 let), koncert / Terasa Layerjeve hiše

Sreda, 3. 7.

18.30 Marta Živičnjak: Decollage, delavnica / Medprostor (14+)
21.00 James Blood Ulmer, blues koncert / Terasa Layerjeve hiše

Četrtek, 4. 7.

18.30 Voden ogled razstav z Marušo Štibelj in Zalo Orel
21.00 Tinariwen, koncert / Trainstation SubArt


SubArt Festival / Trainstation SubArt

Petek, 5. 7., ob 20.00 →  Brkovi, Valter Svira Parafe, Sereš, Wasted Time
Sobota, 6. 7., ob 19.00 →  Lokalna scena: Raggalution, Nature, Didge, Neuromancer, Grimase, Nesit, March of War + techno/psy DJ-i SkokniPaLokni, Necropsi, Ofnana_pesa, Douchean
Ponedeljek, 8. 7., ob 20.00 →  Siberian Meat Grinder, Total Chaos


Torek, 13. 8.

  15.30 Kolaž x sitostisk, Squeegee delavnica / Layerjeva hiša

  19.00 Voden ogled razstav s kuratorko Petro Čeh ob zaključku razstave

Torek, 3. 9.

20.00 → Morski in gorski zini, gostovanje razstave na Reki / Galerija SKC Rijeka